Haberler
17 NİSAN DÜNYA HEMOFİLİ GÜNÜ PROGRAMIMIZ GERÇEKLEŞTİ

17 Nisan Dünya Hemofili Günü nedeniyle derneğimiz tarafından hazırlanan program 20 Nisan 2019 Cumartesi Günü Selçuklu Novotel ‘de gerçekleştirildi.

22.04.2019
SAYIN ZÜLFİKAR VE DAĞLI STANDIMIZI ZİYARET ETTİLER

Antalya da devam eden 16.Uluslararası Türkiye Hemofili Kongresi çerçevesinde açtığımız standımızı Kongre Eş Başkanı ve Türkiye Hemofili Derneği Başkanı Prof. Dr. Bülent ZÜLFİKAR Bey ve Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi ,Derneğimiz Yönetim Kurulu Üyemiz Prof.Dr.Mehmet DAĞLI Bey ziyaret ettiler.

23.04.2019
YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ PROF.DR. DAĞLI SUNUM GERÇEKLEŞTİRDİ

Anadolu Hemofili ve Talasemi Derneği Yönetim Kurulu Üyemiz,Selçuklu Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Hematolog Prof.Dr.Mehmet Dağlı Hocamız Antalya da devam etmekte olan 16.Uluslararası Türkiye Hemofili Kongresinde sunum gerçekleştirdi.

19.04.2019
16.ULUSLARARASI TÜRKİYE HEMOFİLİ KONGRESİ

16. Uluslararası Türkiye Hemofili Kongresi Antalya Maritime Pine Beach Otel’de başladı .

17.04.2019
DERİ ALTI İLACI KONUSUNDA DEMECİMİZ YANKI BULDU

17 Nisan Dünya Hemofili Günü nedeniyle gerçekleştirilen programda Moderator Hocamız Doç.Dr.Ali Kutlucan Bey’in bilgilendirmeleri doğrultusunda Dernek Başkanımız Mehmet Oğuzhan Petekci’nin Deri Altı İlacının Onayı konusundaki açıklamaları yerel ve ulusal basında yankı buldu.

15.03.2019
SAYIN VALİMİZİ ZİYARET ETTİK

Anadolu Hemofili ve Talasemi Derneği olarak göreve yeni başlayan Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak’a ziyarette bulunduk. Dernek yönetim kurulu üyelerimiz Sami Öztürk, Zübeyir Yavuz, Başkan Yardımcısı Prof. Dr Mehmet Dağlı ve Başkan Mehmet Oğuzhan Petekci Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak Bey’i makamında ziyaret ederek hemofili hastalığı ve dernek hakkında bilgi verdi.

08.03.2019
DERNEĞİMİZ KONYASPOR’U ZİYARET ETTİ.

Anadolu Hemofili ve Talasemi Derneği olarak Konyaspor Futbol Takımını Kayacık Tesislerinde ziyaret ettik ve görüşmelerde bulunduk.

27.01.2019
BASINDA KONYASPOR ZİYARETİMİZ

Geçen Hafta içerisinde Hemofili yi anlatmak ; farkındalık yaratmak amacıyla yönetim kurulu üyelerimiz ve derneğimiz üyeleri tarafından Konyaspor Futbol Takımınına yapılan ziyaretimiz yerel ve ulusal basında olumlu yankı buldu.

27.01.2019
FAKTÖRÜM DERGİMİZİN YENİ SAYISI ÇIKTI

Anadolu Hemofili ve Talasemi Derneği olarak derneğimizin tanıtımını yapmak,hemofili ile ilgili kamuoyunu aydınlatmak ve yaptığımız etkinlikleri paylaşmak amacıyla bu yılda dergimizi çıkardık.

05.11.2018
GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİMİZ VERİLDİ

Her yıl olduğu gibi bu yılda mübarek ramazan ayında geleneksel hale getirdiğimiz iftar yemeğimizde üyelerimiz,üye yakınlarımız ve sağlık personeli ile biraraya geldik.Meram Yıldız Köşkü Restauranta gerçekleştirilen yemeğimizde üyelerimiz ve yakınları paylaşımda bulundular.

17.05.2018